Konut ve Ticaret Yapılarında Çalışma Prensibimiz

Hızla gelişen dünyada Konut ve/veya Ticaret yapılarında hayallerinizle örtüşen ve kullanım amacınıza en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Projenin gerçekleştirileceği arazinin incelenmesi ve topoğrafinin çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımlarını atarız. Rüzgârın esiş yönünden kanuni kısıtlamaların ve yapılaşma şartlarının incelenmesine kadar uzanan süreçte ürettiğimiz tasarımın kapsamlı bir analizini sağlarız. Kütlesel ilişkilerle karar verdiğimiz strüktüre göre, Emniyet, Ekonomi ve Estetik bileşenleri projeye işleriz.

Tasarladığımız projelerde temel hassasiyetimiz, yaşam alanınızın emniyetli olmasıdır. Temel bakış açımız, üreteceğimiz yaşam alanlarının ergonomik ulaşılabilirliğini ve bu alanların maksimum fayda ile sizlere hizmet vermesini sağlayabilmektir.

Ürettiğimiz projelerin uygulanabilirliği, çevreye ve insanlara etkisini dikkate alarak en ekonomik hesaplamalarla sağlıklı ve çevreye duyarlı yaşam alanları sunmak nihai hedefimizdir.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ