PROJELER

Projelendirmede Çalışma Sistemimiz

Tasarımı yapılacak Konut, Tarım-Hayvancılık ve Sanayi, Restorasyon yapıları için çeşitli alternatifleri kapsayan ön çalışmaları ve tecrübelerimizi olumlu-olumsuz yönleriyle yatırımcıya sunuyoruz. Betonarme, Çelik, Prefabrik veya Yığma strüklerinden bir yapı sistemine karar verildiğinde avan (taslak) proje çalışmalarını yatırımcıya sunuyoruz.

Avan projelerinden birine karar verildiğinde uygulamaya yönelik "Statik", "Mimari", "Mekanik Tesisat", "Elektrik Tesisatı", "Zemin Etüdü", "Harita Aplikasyon" projelerini hazırlıyoruz. İstendiği takdirde Anahtar Teslimi İnşaat Taahhüdü hizmeti veriyoruz.

Müteahhitlik hizmeti veren kuruluşlar için, yatırım yapmayı düşündükleri taşınmazların gerçek değerlerini, bu taşınmazların limitlerini ve (kat karşılığı gibi) yüzdelerini, uygulamayı düşündükleri projelerin kârlılık oranını ve miktarını hesaplayarak Proje Geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Mevcut ve yeni yapılan her bina için alınması gereken Enerji Kimlik Belgesi (EKB) projeleri hazırlıyoruz. Binanıza mantolama yaptırmadan önce Enerji Kimlik Belgesi hesabının yapılmış olması, mantolamada kullanılacak malzemelerin belirlenmiş olduğu anlamına geleceğinden, bu hesap raporu elinizde olmadan mantolama yaptırmamanız sizin menfaatinize olacaktır.

Mesut Alper KOPARTAN

Kopartan Mühendislik - Projeler Kopartan Mühendislik - Projeler
AYRINTILI BİLGİ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ